Машинка Хот Вілс Форд Монстр Трак на пульті керування Hot Wheels RC Demo Derby 1:15 HGV93
- Hot Wheels RC Monster Trucks HW Demo Derby являє собою автомобіль з дистанційним керуванням, що відрізняється індивідуальністю та божевільним стилем.
- Автомобіль у масштабі 1:15 прикрашений графіті та шинами Terrain Action, які зробили HW Demo Derby фаворитом фанатів у всесвіті Monster Trucks.
- Він працює на частоті 2,4 ГГц, що гарантує відсутність перешкод при використанні з іншими пристроями дистанційного керування, а джип легко заряджається за допомогою USB-кабелю, що додається.
- З шинами Terrain Action діти можуть відправляти HW Demo Derby в подорож різноманітними ландшафтами або іншими монстр-траками і розвивати швидкість до 8км на годину.
- RC Monster Trucks Bone Shaker Hot Wheels RC стане чудовим подарунком для дітей від 4 років і старше, яким подобається безумство персонажів Monster Trucks.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Монстр-трак |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Масштаб моделі | 1:15 |
| Розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Автотрек |
| Радіус дії | 20 |
| Максимальна швидкість | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴








