

Monster Jam Garage Playset
Цей величезний ігровий набір Monster Jam має висоту 60 см та ширину понад 120 см, тому ви можете виконувати епічні трюки Monster Jam! Завантажте вантажівки і поверніть важіль, щоб підняти їх на ліфті. Підніміть дію Monster Jam на новий рівень зі справжнім світлом та звуком. У цьому гаражі знаходиться понад 20 вантажівок Monster Jam. Приїжджайте та завантажте ряд своїх улюблених вантажівок-монстрів (продаються окремо). У цей набір входить ексклюзивна вантажівка Grave Digger Truck, присвячена 40-річному ювілею компанії, в масштабі 1:64. Цей ігровий набір створений не тільки для паркування, він створений для активних дій!
Ліфт для машинок
У цей ігровий набір Monster Jam входить дитячий ліфт зі світлом та звуком! Розмістіть свої вантажівки Monster Jam на платформах та зберігайте понад 25 вантажівок Monster Jam!
Грейв Дігер
Додайте ексклюзивну литу під тиском вантажівку Grave Digger, присвячену 40-річному ювілею, до своєї колекції вантажівок Monster Jam! Завдяки шинам BKT, автентичній графіці та деталізованому шасі ця вантажівка просто необхідна!
Світло та звук
Завантажте свої вантажівки, підніміть їх на ліфті та підніміть дію Monster Jam на новий рівень зі справжнім світлом та звуком. 
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spin Master |
| Країна виробник | Канада |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина у зібраному вигляді | 1200 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 600 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 600 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴









