Машинка Хот Вілс Перевертень Твіст Шифтер на пульті управління How Wheels RC Twist Shifter 1:24 HGV90
- Перевертайся і крутись у чудових трюках з дистанційним керуванням на Hot Wheels Twist Shifter RC!
- Колеса цього автомобіля з дистанційним керуванням знаходяться на осях, що обертаються, які забезпечують йому повний привід і допомагають переміщати його по різних поверхнях зі швидкістю, точністю і стилем.
- Ходові фари покращують ігровий процес, освітлюючи землю та підсвічуючи її трюки.
- Він легко заряджається за допомогою USB-кабелю, що додається.
- Шанувальники дистанційного керування та діти від 5 років і старші братимуть участь у захоплюючих трюках, пов'язаних з керуванням Hot Wheels Twist Shifter RC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Від 5 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Автотрек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Монстр-трак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴








