Машинка Хот Вілс Ford F-150 на пульті управління Hot Wheels RC Red Ford F-150 GVL10 Mattel




- Червоний Ford F-150 Hot Wheels мчить з міццю та точністю, демонструючи милі декорації, які подобаються дітям та колекціонерам.
- Кожна з вантажівок Hot Wheels RC 6V має деталізовані деталі з великими колесами та високопродуктивними двигунами, щоб домінувати на дорозі.
- Пульт дистанційного керування з батарейним живленням працює на частоті 2,4 ГГц, що дозволяє одночасно використовувати кілька радіокерованих машин, не переймаючись перешкодами. (Батарейки в комплект не входять. Кожен автомобіль продається окремо.)
- Досягніть максимальну швидкість 8 км на годину з діапазоном 20 метрів.
- Червоний радіокерований автомобіль Hot Wheels Ford F-150 стане чудовим подарунком для дітей від 5 років і старше, а також для фанатів дистанційного керування, яким подобається дух гонок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 185 мм |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Автотрек |
| Тип моделі | Монстр-трак |
| Колір корпусу | Червоний |
| Масштаб моделі | 1:15 |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 20.0 |
| Максимальна швидкість | 8.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴



